ПИВО СВЕТЛОЕ ХАРЬКОВ


російською мовою

Де купити світле пиво в Харкові?

Світле пиво знаходиться на вершині популярності по всьому світу. Придумали даний вид пива кілька століть назад. Урізноманітнити стилі і сорти вдалося лише через багато років коли технології пивоваріння стали розвиватися, а в процес залучили більше інгредієнтів. Якби не експерименти, можливо, ми б сьогодні пили той же пиво, яке придумали наші предки. А так кожен з нас може вибрати серед асортименту ідеальний варіант на будь-який смак і бюджет.

Існує думка, що фортеця пива залежить від його кольору, але це не так. Відсоток алкоголю залежить від кількості солоду, що входить в формулу приготування напою. На полицях у магазині Ви точно зустрінете світле пиво з різним відсотком фортеці.

На сайті магазина в кілька кліків можна купити найпопулярніші сорти світлого пива різних торгових марок. В налаштуваннях можна вибрати найбільш підходящий для Вас сорт. Якщо Ви у виборі пива новачок, зверніться до менеджерів магазину. Грунтуючись на побажаннях клієнта, фахівець підбере відповідний сорт і стиль пива і допоможе оформити і сплатити замовлення в телефонному режимі. Доставка пива на будинок працює в місті Харків та в тих містах, де розташовані фірмові магазини.

Лінійка смаків світлого пива

Світле розливне пиво зазвичай добре піниться. Виготовляється напій з солоду шляхом бродіння. До складу пива обов'язково входять дріжджі. Класичні сорти пива мають прозорий злегка золотистий вид. Аромат тонкий і трохи гіркуватий, а на смак Ви відчуєте присутність солоду.

Сьогодні кожен виробник намагається виділитися на тлі конкурентів і розробляє власну лінійку смаків пива. Ви напевно зустрічали сорти пива з домішкою лайма, лимона або апельсина. Деякі пивоварні «грають» з пропорціями хмелю і солоду в складі. Таким чином, можна сказати про те, що кожен сорт світлого пива знайде свого покупця. Хтось буде полонений пряним букетом і ароматом, а хтось післясмаком від пива.

Класичні види світлого пива

Незважаючи на широкий спектр сучасних смаків світлого пива, є класичні варіанти, які ніколи не вийдуть з моди.

 • Лагер класичний родом з Америки - прозоре пиво світло-солом'яного відтінку має ніжний аромат. До складу напою часто входить рис або кукурудза за рахунок них пиво має солодкуватий смак.
 • Пильзнер - хмільний напій золотого відтінку. У цього пива стійка пінна шапка, смак трохи пряний солодовий, завершує букет сильна при цьому приємна гіркота.
 • Пиво мідного відтінку з ароматом фруктів - Індійський Пейлі Ель. Даний напій досить гіркий, консистенція густа, при розливі поверх з'являється шапка з піни ніжно жовтого кольору.

Магазину «Тандем» пропонує вам купити вже зараз світле пиво з доставкою додому. Ми готові надати консультацію по всіх параметрах, в тому числі і смаковим. Виходячи з Ваших побажань, порекомендуємо найсмачніше світле пиво! Пиво в Харкові - тільки в Тандем

Де купити пиво світле в Харкові з доставкою?

У мережі магазинів пива Тандем.

Яка ціна світлого пива в Харкові?

Від 29 гривень 50 копійок за 1 кг світлого пива.

Цю сторінку знаходять за запитом:

 • смачне світле пиво,
 • крафтового світле пиво,
 • оксамитове світле пиво,

 

Где купить светлое пиво в Харькове?

Светлое пиво находится на вершине популярности по всему миру. Придумали данный вид пива несколько веков назад. Разнообразить стили и сорта удалось лишь через много лет когда технологии пивоварения стали развиваться, а в процесс привлекли больше ингредиентов. Если бы не эксперименты, возможно, мы бы сегодня пили то же пиво, которое придумали наши предки. А так каждый из нас может выбрать среди ассортимента идеальный вариант на любой вкус и бюджет.

Бытует мнение, что крепость пива зависит от его цвета, но это не так. Процент алкоголя зависит от количества солода, что входит в формулу приготовления напитка. На полках в магазине Вы точно встретите светлое пиво с разным процентом крепости.

На сайте магазина в несколько кликов можно купить самые популярные сорта светлого пива разных торговых марок. В настройках можно выбрать наиболее подходящий для Вас сорт. Если Вы в выборе пива новичок, обратитесь к менеджерам магазина. Основываясь на пожеланиях клиента, специалист подберет подходящий сорт и стиль пива и поможет оформить и оплатить заказ в телефонном режиме. Доставка пива на дом работает в городе Харьков и в тех городах, где расположены фирменные магазины.

 

Линейка вкусов светлого пива

Светлое разливное пиво обычно хорошо пенится. Изготавливается напиток из солода путем брожения. В состав пива обязательно входят дрожжи. Классические сорта пива имеют прозрачный слегка золотистый вид. Аромат тонкий и чуть горьковатый, а на вкус Вы почувствуете присутствие солода.

Сегодня каждый производитель старается выделиться на фоне конкурентов и разрабатывает собственную линейку вкусов пива. Вы наверняка встречали сорта пива с примесью лайма, лимона или апельсина. Некоторые пивоварни «играют» с пропорциями хмеля и солода в составе. Таким образом, можно сказать о том, что каждый сорт светлого пива найдет своего покупателя. Кто-то будет пленен пряным букетом и ароматом, а кто-то послевкусием от пива.

 

Классические виды светлого пива

Несмотря на широкий спектр современных вкусов светлого пива, есть классические варианты, которые никогда не выйдут из моды.

 • Лагер классический родом из Америки – прозрачное пиво светло-соломенного оттенка имеющее нежный аромат. В состав напитка часто входит рис либо кукуруза за счет них пиво имеет сладковатый вкус.
 • Пильзнер – хмельной напиток золотого оттенка. У этого пива стойкая пенная шапка, вкус чуть пряный солодовый, завершает букет сильная при этом приятная горечь.
 • Пиво медного оттенка с ароматом фруктов – Индийский Пэйл Эль. Данный напиток достаточно горький, консистенция густая, при разливе поверх появляется шапка из пены нежно желтого цвета.

Магазина «Тандем» предлагает вам купить уже сейчас светлое пиво с доставкой на дом. Мы готовы предоставить консультацию по всем характеристикам, в том числе и вкусовым. Исходя из Ваших предпочтений, порекомендуем самое вкусное светлое пиво! Пиво в Харькове – только в Тандем

Если вам нужно:

 1. купить эль светлый пиво, переходите в соответствующий раздел
 2. купить эль темный пиво, переходите в соответствующий раздел
 3. купить лагер светлый пиво Lite Lager, переходите в соответствующий раздел
 4. купить лагер темный пиво DARK LAGER, переходите в соответствующий раздел
 5. купить крафтовое пиво, переходите в соответствующий раздел

 

Где купить пиво светлое в Харькове с доставкой?

В сети магазинов пива Тандем.

Какая цена светлого пива в Харькове?

От 29 гривен 50 копеек за 1 кг светлого пива.

 

Эту страницу находят по запросу:

 • вкусное светлое пиво,
 • крафтовое светлое пиво,
 • бархатное светлое пиво,
 • магазин светлого пива в Харькове

Поиск

 • Цена
  грн. - грн.
 • Міцність
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Густина
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Гіркота IBU
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вид
  0
  0
  0
  0
  0
Тиждень шари


Вам вже виповнилося
18 років?
Ви повинні бути повнолітнім,
щоб відвідати цей сайт.
Так Ні