Купить бутылочное крафтовое пиво в Харькове


російською мовою

Купити пляшкове крафтового пиво в Харкові від пивоварні Ale Point

Пляшкове крафтового пиво знаходиться на вершині популярності крафтового руху по всьому світу. Крім крафтового розливного пива, яке потрібно купувати в повному магазинчику, якщо виникне бажання пригубити пінне, є і пляшкове крафтового, яке має безсумнівний плюс. Ви можете купити пляшкове крафтового пиво відразу в кількості 20 пляшок, а потім діставати їх зі своєї комори в потрібний момент. Фактично пляшкове крафтового пиво має незаперечний плюс - економію часу. Та й виїзд за межі міста з пивом в пляшках набагато простіше, ніж брати з собою орендований кег, за який ще й треба залишати великий заставу. А крім застави, краник кега може зламатися, що буде вирахувано з суми застави. При цьому пляшкове крафтового пиво не тільки не відрізняється від свого розливного побратима. При професійному підході в пляшках виходить більш складний смаковий букет, ніж у розливного.

Вottle conditioning, так ця технологія називається по англійськи, по своїй суті досить простий процес. В пиво додаються дріжджі і цукор (тростинний цукор, мед, сироп ...), пиво розливається по пляшках, закупорюється і ставиться на бродіння. Протягом 2-х тижнів бродіння в пляшці дріжджі роблять свою "диво", перетворюючи цукор в діоксид вуглецю і спирт. В результаті пиво набуває насичений і багатогранний смак.

До того ж пляшкове крафтового пиво сильно відрізняється від пляшкового пива, яке виробляють транснаціональні компанії. Так як друге проходить етапи фільтрації та пастеризації, що автоматично прибирає з пива ті найважливіші дріжджі, які не тільки дають багатогранний смак, а ще й мають дуже великою користю для здоров'я людини, відновлюючи кишкову флору

На сайті Тандем Півомаркета в кілька кліків можна купити все новинки крафтового пива в пляшці від пивоварні Ale Point, яка відома неодноразовими нагородами на Міжнародних конкурсах пивоварів. Якщо Ви у виборі пива новачок, зверніться до менеджерів магазину по телефону 0800305757. Грунтуючись на побажаннях клієнта, фахівець підбере відповідний сорт і стиль пива і допоможе оформити і сплатити замовлення в телефонному режимі. Доставка пива на будинок працює в місті Харків та в інших містах, куди можна відправити посилку Новою Поштою.

 

Де купити пляшкове крафтового пиво в Харкові?

У мережі півомаркетов Тандем.

Яка ціна на пляшкове крафтового пиво в Харкові?

Ціни пива Ale Point демократичні. Найсвіжіші ціни ви завжди можете побачити онлайн на сайті або в мобільному додатку Glovo.

Крафтового пляшкове пиво продукції Ale Point ви зможете купити в мережі півомаркетов Тандем в Харкові, а також замовити онлайн через доставку Glovo, або зателефонувавши нашим менеджером по телефону 0800305757 з замовленням пива на будинок. Також до ваших послуг наш онлайн сайт, де ви можете замовити продукцію пивоварні Ale Point в будь-якому асортименті.

Цю сторінку знаходять за запитом:

 • смачний крафт в пляшці,
 • магазин пляшкового крафтового пива в Харкові,
 • класне крафтового пиво в пляшках.

 

Купить бутылочное крафтовое пиво в Харькове от пивоварни Ale Point

Бутылочное крафтовое пиво находится на вершине популярности крафтового движения по всему миру. Помимо крафтового разливного пива, которое требуется покупать в пивном магазинчике, если возникнет желание пригубить пенное, есть и бутылочное крафтовое, которое имеет несомненный плюс. Вы можете купить бутылочное крафтовое пиво сразу в количестве 20 бутылок, а потом доставать их из своей кладовой в нужный момент. Фактически бутылочное крафтовое пиво имеет неоспоримый плюс – экономию времени. Да и выезд за пределы города с пивом в бутылках намного проще, чем брать с собой арендованный кег, за который ещё и надо оставлять крупный залог. А помимо залога, краник кега может сломаться, что будет вычтено из суммы залога. При этом бутылочное крафтовое пиво не только не отличается от своего разливного собрата. При профессиональном подходе в бутылках получается более сложный вкусовой букет, чем у разливного. 

Вottle conditioning, так эта технология называется по английски, по своей сути достаточно простой процесс. В пиво добавляются дрожжи и сахар (тростниковый сахар, мед, сироп...), пиво разливается по бутылкам, укупоривается и ставится на брожение. В течение 2-х недель брожения в бутылке дрожжи делают свое "волшебство", преобразуя сахар в диоксид углерода и спирт. В результате пиво приобретает насыщенный и многогранный вкус.

К тому же бутылочное крафтовое пиво сильно отличается от бутылочного пива, которое производят транснациональные компании. Так как второе проходит этапы фильтрации и пастеризации, что автоматически убирает из пива те самые важные дрожжи, которые не только дают многогранный вкус, а ещё и обладают очень большой пользой для здоровья человека, восстанавливая кишечную флору

На сайте Тандем Пивомаркета в несколько кликов можно купить все новинки крафтового пива в бутылке от пивоварни Ale Point, которая известна неоднократными наградами на Международных конкурсах пивоваров. Если Вы в выборе пива новичок, обратитесь к менеджерам магазина по телефону 0800305757. Основываясь на пожеланиях клиента, специалист подберет подходящий сорт и стиль пива и поможет оформить и оплатить заказ в телефонном режиме. Доставка пива на дом работает в городе Харьков и в иных городах, куда можно отправить посылку Новой Почтой.

 

Где купить бутылочное крафтовое пиво в Харькове?

В сети пивомаркетов Тандем.

Какая цена на бутылочное крафтовое пиво в Харькове?

Цены пива Ale Point демократические. Самые свежие цены вы всегда можете увидеть онлайн на сайте либо в мобильном приложении Glovo.

Крафтовое бутылочное пиво продукции Ale Point вы сможете купить в сети пивомаркетов Тандем в Харькове, а также заказать онлайн через доставку Glovo, либо созвонившись с нашим менеджером по телефону 0800305757 с заказом пива на дом. Также к вашим услугам наш онлайн сайт, где вы можете заказать продукцию пивоварни Ale Point в любом ассортименте.

Эту страницу находят по запросу:

 • вкусный крафт в бутылке,
 • магазин бутылочного крафтового пива в Харькове,
 • классное крафтовое пиво в бутылках.

Поиск

 • Цена
  грн. - грн.
 • Міцність
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Густина
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Гіркота IBU
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вид
  0
  0
  0
  0
Тиждень шари


Вам вже виповнилося
18 років?
Ви повинні бути повнолітнім,
щоб відвідати цей сайт.
Так Ні