ПИВО БОГЕМІЯ HOPPY PILSNER ALE POINT BREWERY СВІТЛЕ НЕФІЛЬТРОВАНЕ 4,6° 0,5КГ

ПИВО БОГЕМІЯ HOPPY PILSNER ALE POINT BREWERY СВІТЛЕ НЕФІЛЬТРОВАНЕ 4,6° 0,5КГ
Стиль :

Hoppy Pilsner;

Вид :

Нефільтроване, непастеризоване;

Смак :

Округлена гіркоту;  Аромат: Лугових трав;

Міцність :

4,6°;

Гіркота IBU :

25;

Густина :

13%;

Виробник :

ALE POINT Brewery;

Ціна за :

0,5кг;

Телефон гарячої лінії :

0800-30-57-57;

32.50 грн.
Обьем тары

Богемія   Hoppy Pilsner. Пиво низового бродіння від "Ale Point Brewery”,

История:

Стиль пива «Богемія» від "Ale Point Brewery", - це Hoppy Pilsner - «Хмільне Пілзенське», як би сказали Чехи або Німці. НАЙБІЛЬШ продаваємий стиль пива в світі!
Богемія - це історична область в Чехії, звідки і прийшов цей стиль пива. 
Як правило, асоціюється з Pilsner Urquell, який вперше був зварений в 1842 році після побудови бюргерами, незадоволеними жахливою якістю виробляємого в Пільзені пива, нової пивоварні. Його автором вважається баварський пивовар Йозеф Гролль - одіозна фігура в світі пивоваріння - запрошений, як молодий спадковий пивовар, для запуску нової пивоварні Bürgerbrauerei (так би мовити - «міська пивоварня» з нім.), Примудрився за п'ять років здійснити прорив в галузі! Як він потім говорив: - «... Я просто зварив баварське пиво з жатецького хмелю ...» - все велике відкривають випадково! Ось так «випадково» він вперше застосував процес низового бродіння з новими інгридієнтами. Напій став Бестселером - Pilsner, чи то пак з німецького - «Пільзенський», почали варити ВСІ. Для того, щоб якось закріпити авторські права, пиво назвали Pilsner Urquell - «Пільзенський-оригінальний» - і з тих пір це чудо чесько-баварської колаборації користується величезною заслуженою популярністю у всьому цивілізованому світі. Завдяки йому, розвинувся і продовжує розвиватися цілий напрямок Пильзнер. До цього дня, 70% виробленого пінного напою в світі - це нащадки і послідовники того самого «Пільзенського». 
Пивовари "Ale Point Brewery" не могли залишитися осторонь - з кращих сортів світлого, карамельного солоду і міксу гіркого і тонкоароматних сортів хмелю - зварили Hoppy Pilsner низового бродіння, який по праву можна назвати Богемським. 
Характеристики: 
Стиль: - Hoppy Pilsner. Пиво низового бродіння;
 Щільність: - 13%; 
Алкоголь: - 4,6%; 
Температура подачі: 3-5 ºС;
 Смак: Округлена гіркоту; 
Аромат: Лугових трав;
 Карбонізація: Висока;
 Гіркота: IBU - 25; 
Виробник: "Ale Point Brewery"; 
Приступимо до дегустації: 
Будь-яке пиво низового бродіння необхідно подавати сильно охолодженим - ставимо в холодильник «Богемію» від "Ale Point" і наливаємо при 4 °С. Милуємся щільною стійкою шапкою піни. Незважаючи на те, що пиво нефільтроване і непастеризоване, напій не мутний. Колір золотисто бурштиновий. у першому носі відчувається хлібно- солодовий букет, який відкривається в аромат лугових трав. Пільзнер має насичений карамельно-солодовий характер з приємною округлою гіркотою хмеля і пряним присмаком. Довгий збалансований фініш з нотами жатецького хмелю. Багате смаками, цікаве пиво. 
З чим вживаємо: Це напій ніби створений для риби! В'ялена риба у всіх проявах, з ікрою і без. Копчена і смажена! Дуже підійдуть раки, відварені з пряними травами. 
Для гурмана: лангустини з соусом песто, запечені в духовці, приємно доповнять багатий смак «Богемії» 
Поради бувалого: Та що тут думати - плотва з ікрою (обов'язково вибирайте на свій смак - хтось любить більш суху, хтось більш жирну), галон пива «Богемія» від "Ale Point Brewery" - і вдумлива неспішна бесіда з найкращим другом на кухні, під тихо розмовляючий телевізор дозволить відпочити від переживань. 
Настрій: Hoppy Pilsner «Богемія» від "Ale Point Brewery" не терпить метушні! Це пиво сприяє заспокоєнню, зваженому і зрілому погляду на життя, допомагає нам бути ближче один до одного. Великодушність і надійність -ось те, що принесе у Ваше життя цей напій. Купити в Харкові з доставкою або за попереднім замовленням.

 
Доставка
Самовывоз
Оплата
Рекомендуемые товары
Отзывы о товаре

Оставить отзыв

   
Просмотренные товары

Вам вже виповнилося
18 років?
Ви повинні бути повнолітнім,
щоб відвідати цей сайт.
Так Ні