ПИВО ТАРЗАН American IPA ALE POINT BREWERY СВІТЛЕ НЕФІЛЬТРОВАНЕ 6° 0,33Л

ПИВО ТАРЗАН American IPA  ALE POINT BREWERY СВІТЛЕ НЕФІЛЬТРОВАНЕ 6° 0,33Л
Стиль :

American IPA;

Вид :

Нефільтроване, непастеризоване;

Смак :

Тропічних фруктів з ледь помітною терпкою гіркуватістю в кінці; Аромат: Манго і тропічних квітів;

Міцність :

6°;

Гіркота IBU :

45;

Густина :

15%;

Виробник :

ALE POINT Brewery;

Ціна за :

0,33л;

Телефон гарячої лінії :

0800-30-57-57;

38.00 грн.

 

Тарзан American IPA. Пиво верхового бродіння від «Ale Point Brewery»

История:

В середине 1970-х гг. крафтовые пивоварни Калифорнии (в основном из окрестностей Сан-Диего) стали экспериментировать с малоизвестными местными сортами хмеля. Чтобы подчеркнуть хмелевую составляющую, они выпускали свою продукцию под традиционным названием India Pale Ale. Ароматические свойства хмеля стали открытием для американской молодёжи. Популярность новых сортов способствовала бурному росту крафтового пивоварения в США[2]. В настоящее время принято различать классический (английский) IPA и его американскую версию

IPA в американском стиле отличают «фруктово-цитрусово-хвойные ноты» которые достигаются исключительно благодаря сочетанию нестандартных сортов хмеля, без каких-либо искусственных добавок. Каждая, даже крохотная пивоварня в Калифорнии предлагает фирменный сорт пейл-эля с уникальным ароматом.

Современные марки американского IPA «насыщены тонами хвои, цитруса, персика, ананаса, тропических фруктов и цедры»[4]. Последние сорта хмеля, выведенные в Новом свете, дают сильный аромат манго, дыни, грейпфрутов. Поклонников избыточного хмеля в пиве называют хопхедами (hopheads, «хмельные головы»). Ценители более традиционного пива относятся к этому поветрию иронически, заявляя, что «поклонение хмелевой горечи сравнимо разве что с фетишизацией гудрона».

 Взято из Википедии.

Стиль New England IPA з'явився на радарах приблизно в 2011 році, коли The Alchemist почав розливати по банках Heady Topper, але тільки в 2015 році, коли була випущена остання версія керівництва BJCP, трапився справжній вибух популярності цього стилю (як мінімум, за межами нової Англії), і він став одним з найбільш відомих.

Хоча стиль все ще розвивається, він став досить популярний, і вже необхідні стандарти для конкурсів. New England IPA - це американський IPA з інтенсивним, переважно тропічним фруктовим хмельовим ароматом і смаком, з потужним сухим охмеленням аж до мутності, і більш повним тілом, м'яким смаком і меншою відчутною гіркотою, ніж у інших популярних зразків IPA

Комерційні зразки NEIPA слабо переносять транспортування, тому у поціновувачів пива єдина можливість насолодитися новими віяннями в галузі -це місцеві крафтового пивоварні. Майстри "Ale Point Brewery" вирішили дати цю можливість шанувальникам пива і зварили "Тарзан» - яскравий представник New England IPA Пейл-елю верхового бродіння. Смак тропічних фруктів і аромату манго викликає прямі асоціації з володарем джунглів. Загальне враження: Відчутний рівень гіркоти в цьому стилі нижче, ніж в традиційних IPA, на помірному рівні. Гіркота м'яка і чиста за характером завдяки використанню американських ароматичних хмелів на пізніх стадіях варки і сухого охмелення. Фініш м'який. Помірне тіло допомагає маскувати частину гіркоти за допомогою додавання пюре манго і підтримує характер пізнього і сухого охмелення завдяки мінімальному переходу гірких речовин і максимальному переходу ароматичних сполук.

Аромат: Використовуються хмелі Amarillo, Sabro, Citra які надають пиву інтенсивні ноти тропічних стиглих фруктів манго і цитрусових. Аромат манго був додатково посилений завдяки додаванню натурального пюре манго на етапі бродіння. На першому плані відчувається яскраво виражений відтінок хмелю (цитрусових і тропічних фруктів), далі ми відчуваємо значний характер стиглого манго якому не заважають алкогольні ефірні ноти.

Зовнішній вигляд: Помірно мутне. Не густе, не молочне, без помітних зважених часток. Пиво не нагадує дріжджовий стартер або протеїновий коктейль. Колір - досить світлий, золотистий. З огляду на матовість і мутність колір виглядає злегка темніше, ніж насправді є. Щільна, біла пінна шапка. Відчуття в роті: Хоча пиво фруктове, воно не цукрово-солодке. Високий вміст ефірів від бродіння американських Ельових дріжджів посилює сприйняття солодощі, як і округлене тіло, м'який фініш і відсутність жорсткості. Однак відчуття в роті створюють швидше декстрини, ніж цукор. Низька кінцева щільність позитивно впливає на питкість.

Наллємо пиво в келих:

Ель досить мутний, колір золотистий, з легким помаранчевим відтінком, пінна шапка білого кольору, щільна і стійка. У першому носі - аромат нічних південних квітів, фруктові нотки. З першого ж ковтка виникають асоціації зі стиглими тропічними фруктами: манго, можливо маракуйя. Гірчинка м'яка і чиста. Карбонізація вище середньої.

Загальне враження: Цікавий і екстравагантний зразок New England IPA.

 З якими стравами подавати? З солодкими м'якими сирами (маскарпоне, рикотта), ніжним м'ясом курки, кальмара, фруктовими десертами з ягід, банановим суфле або млинцями з бананом. З сирів краще всього підійде Камамбер.

Для гурмана: Спробуйте фруктовий пиріг з маракуйа - тропічний смак «Тарзана» дуже гармонує з екзотичним смаком страви.

Настрій: «Тарзан» від «Ale Point Brewery» це пиво натхнення, мрій, сили волі і незалежності. Споживаючи цей екстравагантний Пейл-ель, Ви будете спокійний і дисципліновані, причому не тільки зовні, але і внутрішньо.

Доставка
Самовывоз
Оплата
Рекомендуемые товары
Отзывы о товаре

Оставить отзыв

   
Просмотренные товары

Вам вже виповнилося
18 років?
Ви повинні бути повнолітнім,
щоб відвідати цей сайт.
Так Ні