Послуга оренди термокеги 150.00 грн. / добу на пиво Ale Point Brewery

Послуга оренди термокеги 150.00 грн. / добу на пиво Ale Point Brewery
Заставна вартість (поворотна) :

3000 грн. Вноситься готівкою при отриманні орендованій термокеги, Повертається при поверненні

Ціна за :

День оренди термокеги. При замовленні на вихідні, вважається оренда за 2 дні. У разі несвоєчасного повернення термокег (більше 3-х робочих днів з моменту покупки), стягується сума в розмірі 50 грн за кожен наступний день, починаючи з 4-го дня.

Телефон гарячої лінії :

0800305757

150.00 грн.
Обьем тары

Літо - Сезон відпусток та корпоративів! ! А значить,  буде веселий відпочинок на природі!

Який же пікнік обійдеться без освіжаючого холодного пива? Єдиний мінус - улюблений напій швидко гріється – бо на вулиці  стоять теплі деньки!
Відмінний вибір для великої вечірки - термокег!
Термокег - це, по суті, термос, в який поміщається одразу 25 літрів пива, яке залишається холодним протягом більше двох діб. При температурі навколишнього середовища 30 ° С, пиво в термокег нагрівається всього на 2-3 ° на добу! Це дозволить навіть самій веселій і великій компанії насолоджуватися свіжим і смачним нефільтрованим і непастеризованим пивом всі вихідні!

Об´єм термокеги 25 л.

До термокег додається спеціальний краник для розлива пива без застосування будь-якого громіздкого і незручного додаткового обладнання.

Як замовити?

Ви можете замовити цікаве для Вас пиво в термокег, зателефонувавши на телефон гарячої лінії: 0800305757
• Пн: 14-00 - 18-00,

• Вт-Пт: 10-00 - 18-00

Замовлення на налив Нашого пива в термокег приймається за 2 дні до моменту здачі обладнання Вам в оренду за умови самовивоза з вул. Іванівська 1 (Якщо Вам буде зручно забрати Ваше замовлення на одному з наших  магазинів, замовлення необхідно оформити за 3 дні .

• Забрати й повернути термокег можна за адресою м. Харків, вул. Іванівська 1.

• Пн: 14-00 - 20-00,

• Вт-ПТ: 10-00 - 20-00

При замовленні на вихідні Вікенд (п'ятниця, субота, неділя), рахується оренда за 2 дні

Залиште заставну вартість (3000 грн) + оплатіть вартість оренди (150 грн. / Доба).

Замовляючи термокег, ви платите тільки за пиво (25 кг) + оренду 150 грн. На час користування послугою, ви залишаєте заставну вартість за термокег 25 кг - 3000 грн / шт. За фактом повернення термокег ви отримуєте заставну суму назад.

Роблячи замовлення та придбавши товар в нашому магазині, а також замовивши послугу оренди, ви погоджуєтесь на умови публічної оферти.

Оренда надається на термін 3-х робочих днів з моменту отримання термокег в користування. Увага! У разі несвоєчасного повернення термокег (більше 3-х робочих днів з моменту покупки), стягується сума в розмірі 50 грн за кожен наступний день, починаючи з 4-го дня.

Якщо при використанні термокег були втрачені або зламані комплектуючі, або зіпсований сам резервуар, Вам потрібно буде компенсувати пошкодження.

- Краник - 400 грн

- Клапан - 200 грн

- Прокладка краника - 100 грн

- Фітинг - 400 грн

- Термокег 25 кг - 3000 грн-

Як користуватися термокег?-

- Встановіть КЕГ на височину і надійно зафіксуйте його. Переконайтеся, що нічого не буде перешкоджати встановленню краника для розлива пива в посадочне гніздо.

- Перевірте, чи одягнута на краник силіконова прокладка. Встановіть краник в посадочне гніздо, а потім поверніть його на 90⁰, щоб його носик «дивився» вниз.

- Зірвіть кришку - пломбу. Відкрутіть верхній клапан за допомогою ключа із комплекту і дайте доступ повітря до кега.

- За допомогою краника опустіть ручку на себе і налийте бажану кількість пива в келих. Приємного відпочинку!

- Додаткова інформація: перші келихи можуть бути з піною із за того, що пиво в кезі знаходиться під тиском. Щоб це виправити, відкрийте верхній клапан і зачекайте 5-7 хвилин.

Телефон гарячої лінії 0800305757

Доставка
Самовывоз
Оплата
Рекомендуемые товары
Отзывы о товаре

Оставить отзыв

   
Просмотренные товары
Вам вже виповнилося
18 років?
Ви повинні бути повнолітнім,
щоб відвідати цей сайт.
Так Ні