ЛАГЕР ХАРЬКОВ


російською мовою

Що таке лагер.

У перекладі з німецької мови «lager» позначає «сховище», «склад». Рецепт пива дістався нам від німців. Раніше пивоварінням в Німеччині займалися виключно в монастирях. Компоненти для хмільного напою були нехитрими - солод, вода і хміль.

Напій виробляли у великих обсягах. Для зберігання пива ченці віддали льоху монастирів. Деякі сорти зберігали в гірських печерах з низькою температурою. У прохолодному приміщенні дріжджі осідали на дні, і пиво можна було вживати.

Коли не було необхідних умов для приготування хмільного напою, варили його переважно взимку. Пиво низового шумування вважали благородним напоєм. Пиво зі сховища назвали Lagerbier.

Лагер - пиво низового бродіння

Сьогодні велика частина пива в усьому світі виготовляється методом низового бродіння. Існує ряд сортів, у яких процес ферментації відбувається в поєднанні з низькою температурою. Спосіб приготування пива при невисокій температурі був відкритий в 15 столітті. Хмільний напій стали варити цілий рік, як тільки стало можливим штучно знижувати температуру до необхідного рівня.

Незважаючи на часті транспортування лагер здатний зберігати ідеальний смак довгий час. Пиво даного типу цінують в європейських країнах. Лагер в Росії прижився лише в 19 столітті. Сучасні виробники розливають пиво в бочки з пластика, метала і навіть дерева.

Стилі лагера.

Усередині типу лагер існують стилі, серед яких потрібно виділити:

 • Класичне темне пиво родом з Мюнхена, Мюнхенський Дункель. У складі пінного напою солод, хміль, вода Dunkel. Міцність напою 4,5 - 6 градусів. У штатах виготовляють темне пиво Schwarzbier з фортецею 3,5 - 4,5 градуса. На півночі Баварії поширеним вважається лагер Rauchbier з копченим присмаком.
 • Пиво світлого відтінку вперше приготували в кінці 19 століття в Мюнхені. Смак класичного світлого пива солодкий з насиченою гіркотою. Фортеця пінного напою 4,5 - 5 обертів. Лагер з Німеччини - пиво дортмундської експортне з фортецею 5,2 - 6 градусів. У Штатах варять три види лагера - легкий, класичний і преміальний (4,1 - 6 оборотів).
 • Лагер насиченого бурштинового кольору міцністю 4,5 - 5,7 градуса. Сьогодні європейське бурштинове можна зустріти в Мексиці.
 • Пильзнер відноситься до типу лагера завдяки думку людей з більшості країн. Пиво цього типу легке, пінне з фортецею 4 - 5 обертів. Чехи вважають даний вид напою народним надбанням. Німеччина скопіювала рецепт і виробляє 70% пива типу німецький Пільзнер.
 • В середині жовтня пивоварні беруться варити сорт Бок. Фортеця пива bock - 7,5 обороту. У передгір'ях Альп виробляють ще один сорт пива під назвою Doppelbock в якому міститься від 7,5 до 13 оборотів.
 • Крижаний лагер виділяється своєю м'якістю і приємним післясмаком. Відсоток алкоголю в пиві цього типу вище середнього. У Німеччині крижане пиво називають Eicbock, а в Канаді - Ice Beer.

Перераховані вище групи розділені виходячи з технології варіння.

Мало хто знає про те, що пиво покращує імунну систему людини. Боротися з хворобами можна не беручи таблеток. Всього одна пляшка пива в день вб'є шкідливі бактерії в організмі. Не віриш? А що якщо ми скажемо що це висновок вчених з Університету здоров'я Орегона. У Гарварді прийшли до висновку, що пиво знижує ризик гіпертонії.

Купити лагер в Харкові.

Компанія Тандем через свої харківські півомаркети реалізує кілька сортів лагерів в різноманітній тарі, як на розлив, так і в пляшках: Вайсбург, Микулин. Своє власне виробництво:

 • світлий лагер Крила Харкова,
 • темний лагер Вогні Харкова

Де купити лагер в Харкові з доставкою?

У мережі магазинів пива Тандем.

Яка ціна лагера в Харкові?

Від 29 гривень 50 копійок за 1 кг лагера.

Цю сторінку знаходять за запитами:

 • смачний Лагер в Харкові,
 • крафтового лагер з доставкою в Харкові.
 • світлий лагер пиво,
 • темний лагер пиво

 

Что такое лагер.

В переводе с немецкого языка «lager» обозначает «хранилище», «склад». Рецепт пива достался нам от немцев. Ранее пивоварением в Германии занимались исключительно в монастырях. Компоненты для хмельного напитка были незамысловатыми – солод, вода и хмель.

Напиток производили в больших объемах. Для хранения пива монахи отдали погреба монастырей. Некоторые сорта хранили в горных пещерах с низкой температурой. В прохладном помещении дрожжи оседали на дне, и пиво можно было употреблять.

Когда не было необходимых условий для приготовления хмельного напитка, варили его предпочтительно зимой. Пиво низового брожения считали благородным напитком. Пиво из хранилища назвали Lagerbier.

Лагер – пиво низового брожения

Сегодня большая часть пива во всем мире изготавливается методом низового брожения. Существует ряд сортов, у которых процесс ферментации происходит в сочетании с низкой температурой. Способ приготовления пива при невысокой температуре был открыт в 15 столетии. Хмельной напиток стали варить круглогодично, как только стало возможным искусственно снижать температуру до необходимого уровня.

Несмотря на частые транспортировки лагер способен сохранять идеальный вкус долгое время. Пиво данного типа ценят в европейских странах. Лагер в России прижился лишь в 19 столетии. Современные производители разливают пиво в бочки из пластика, метала и даже дерева.

Стили лагера.

Внутри типа лагер существуют стили, среди которых нужно выделить:

 1. Классическое темное пиво родом из Мюнхена, Мюнхенский Дункель. В составе пенного напитка солод, хмель, вода Dunkel. Крепость напитка 4,5 – 6 градусов. В штатах изготавливают темное пиво Schwarzbier с крепостью 3,5 – 4,5 градуса. На севере Баварии распространенным считается лагер Rauchbier с копченым послевкусием.
 2. Пиво светлого оттенка впервые приготовили в конце 19 столетия в Мюнхене. Вкус классического светлого пива сладкий с насыщенной горечью. Крепость пенного напитка 4,5 - 5 оборотов. Лагер из Германии – пиво Дортмундское экспортное с крепостью 5,2 – 6 градусов. В Штатах варят три вида лагера – легкий, классический и премиальный (4,1 – 6 оборотов).
 3. Лагер насыщенного янтарного цвета крепостью 4,5 – 5,7 градуса. Сегодня европейское янтарное можно встретить в Мексике.
 4. Пильзнер относится к типу лагера благодаря мнению людей из большинства стран. Пиво этого типа легкое, пенное с крепостью 4 – 5 оборотов. Чехи считают данный вид напитка народным достоянием. Германия скопировала рецепт и производит 70% пива типа немецкий пильзнер.
 5. В середине октября пивоварни берутся варить сорт Бок. Крепость пива bock – 7,5 оборота. В предгорьях Альп производят еще один сорт пива под названием Doppelbock в котором содержится от 7,5 до 13 оборотов.
 6. Ледяной лагер выделяется своей мягкостью и приятным послевкусием. Процент алкоголя в пиве этого типа выше среднего. В Германии ледяное пиво называют Eicbock, а в Канаде – Ice Beer.

Вышеперечисленные группы разделены исходя из технологии варения.

Немногие знают о том, что пиво улучшает иммунную систему человека. Бороться с болезнями можно не принимая таблеток. Всего одна бутылка пива в день убьет вредные бактерии в организме. Не веришь? А что если мы скажем что это вывод ученых из Университета здоровья Орегона. В Гарварде пришли к выводу, что пиво снижает риск гипертонии.

 

Купить лагер в Харькове.

Компания Тандем через свои харьковские пивомаркеты реализует несколько сортов лагеров в различной таре, как на разлив, так и в бутылках: Вайсбург, Микулин. Своё собственное производство:

 

Если вам нужно:

 1. купить эль светлый пиво, переходите в соответствующий раздел
 2. купить эль темный пиво, переходите в соответствующий раздел
 3. купить темное пиво Lite Lager, переходите в соответствующий раздел
 4. купить светлое пиво DARK LAGER, переходите в соответствующий раздел
 5. купить крафтовое пиво, переходите в соответствующий раздел
 6. разливное пиво, в магазинах пива

 

Где купить лагер в Харькове с доставкой?

В сети магазинов пива Тандем.

 

Какая цена лагера в Харькове?

От 29 гривен 50 копеек за 1 кг лагера.

 

Эту страницу находят по запросам:

 • вкусный Лагер в Харькове,
 • крафтовый лагер с доставкой в Харькове.
 • светлый лагер пиво,
 • темный лагер пиво

Поиск

 • Цена
  грн. - грн.
 • Міцність
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Густина
  0
  0
  0
  0
  0
 • Гіркота IBU
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вид
  0
  0
  0
Тиждень шари


Вам вже виповнилося
18 років?
Ви повинні бути повнолітнім,
щоб відвідати цей сайт.
Так Ні