Про нас

Російською мовою

Історія успіху Тандем

1995 підставу ТОВ «ТАНДЕМ плюс» як дистрибутора розливного обладнання компанії “Celli” SpA, а так само кегового пива Efes Pilsner і початок роботи в сегменті НоReCа м.Харкова
1997 розробка і виробництво Першого в Україні охолоджувача
отримання ексклюзивних прав на продаж кегового пива ТМ «Оболонь» в м.Харкові, офіційний постачальник розливного обладнання на пивзавод «Оболонь»

1998 поставка обладнання на великі пивзаводи України і участь в міжнародних виставках
2002 покупка і реконструкція нового заводу
с 2002 компанія «ТАНДЕМ плюс» — перша компанія на Україні, яка почала розробку та виробництво контрактної меблів для кафе, барів і ресторанів

2003 - 2004

участь в проекті TACIS (Європейський Союз) “Enterprise Restructuring Facility” (реструктуризація підприємств)
2007 отримання Міжнародної нагороди «Європейська якість»
2008 відкриття першого півомаркета мережі «ТАНДЕМ плюс. Гарне пиво»
2009 отримання ексклюзивних прав на продаж Fast Beer (пристрій безпінного розливу) виробництва компанії С.Е.М. Італія по Україні
2011 розробка і впровадження принципово нових Систем розливу, які не потребують сервісного обслуговування і витрат на придбання вуглекислоти
2012 розробка і початок випуску систем швидкого розливу
2013 розробка і початок випуску пересувних систем розливу
2014 розширення мережі півомаркетов «Тандем плюс»
2015 расширение сети пивомаркетов «Тандем плюс»
2016 відкриття власної міні-пекарні
2017 відкриття крафтового пивоварні Ale Point. Проведення інтерактивного навчання для продавців мережі півомаркетов «Тандем плюс»
2018

розширення мережі — відкриття 36 пивомаркетів «Тандем». Ребрендинг


2019

перемога на Всеукраїнському конкурсі Hop Cup Ukraine Open Beer Awards. Золото за кращого представника в категорії APA, «Відьми «Hаlliwell», Срібло в категорії IPA, «Шерлок», Срібло в категорії Stout and Porter, «Вершник без голови», Бронзу в категорії Pale Lager, «Крыла Харкова».


2020

перемога на Всеукраїнському конкурсі Hop Cup Ukraine і Open Beer Awards, золото за кращого представника в категорії Belgian Strong Ale «Король Леопольд », срібло в категорії Pale Ale “Відьми Holliwell ”, В категорії Flavoured beer «Скрипаль », в категорії Wood beer «Айвенго », бронза в категорії Stout and Porter «Вершник без голови »Відкриття та атестація своїй лабораторії Відкриття цеху розливу пива в пляшку. Збільшення асортименту і продаж пляшкового пива.


 

Місія Тандем.

Тандем допомагає відновлювати здоров'я соціуму, створюючи натуральне пиво. Ми піклуємося про здоров'я і красу людей. Наша компанія виробляє і реалізує свіже пиво без консервантів і стабілізаторів в Харкові.

Тандем цінує час жителів та гостей Першої столиці. Тандем мобільних цифрових технологій і нашої команди – це мінімум часу на отримання замовлення. 

Тандем варить пиво для царів . Наша компанія є хранителем традицій і духовних правонаступником кращої Харківської пивоварні Ігнатіщева . Тандем вишуканих смаків історії нашого міста і досвіду світового пивоваріння – нашу спадщину бути законодавцем смаків.

Тандем об'єднує друзів і дарує радість спілкування. Ми відновлюємо душевну гармонію жителів міста і гостей після важкого робочого дня.

 

Девіз Тандем.

 

Пивомаркети Тандем.

Перший пивомаркет ТАНДЕМ був відкритий в г. Харьков в 2008 році. Сьогодні це сучасні магазини самообслуговування, що пропонують клієнтам підвищений комфорт в здійсненні покупки, вільний доступ до товарів і розширений асортимент. Нашими партнерами є понад 50 постачальників якісних сортів пива, їжи до пива і супутніх товарів. 365 найменувань «ТАНДЕМ-меню» надають на кожен день новий смак і унікальне настрій.

 

Для нас важливо.

 

Наша пропозиція.

Представляємо вам три наші лінійки:

 

Наш асортимент складений і розроблений ґрунтуючись не лише на смакові переваги, але і з огляду на Ваше мінливе настрій.

 1. Пиво – лагери и елі; розливні і темно-зелені
 2. Сидр – класичний яблучний і сюрприз (Щотижня новий смак)
 3. Вино –біле і червоне; сухе, напівсолодке, солодке
 4. Міцний алкоголь –коньяк і горілка з різних країн
 5. Квас і лимонад
 6. Снеки з хліба, чіпси і горішки
 7. В'ялена риба і кальмари
 8. Живі раки, лангустіни і креветки
 9. Сири і м'ясо
 10. Атрибутика

 

Акції Тандем

Для любителів цікавих смаків, на підставі закону про Зітологіі, пропонуємо постійно діючу акцію «Тандем-меню».

Тандем меню купуй - знижку 15% отримуй.

 

 

 

История успеха Тандем

1995 основание ООО «ТАНДЕМ плюс» как дистрибутора розливного оборудования компании “Celli” SpA, а так же кегового пива Efes Pilsner и начало работы в сегменте НоReCа г. Харькова
1997 разработка и производство Первого в Украине охладителя
получение эксклюзивных прав на продажу кегового пива ТМ «Оболонь» в г. Харькове, официальный поставщик разливного оборудования на пивзавод «Оболонь»

1998 поставка оборудования на крупные пивзаводы Украины и участие в международных выставках
2002 покупка и реконструкция нового завода
с 2002 компания «ТАНДЕМ плюс» — первая компания на Украине, которая начала разработку и производство контрактной мебели для кафе, баров и ресторанов

2003 - 2004

участие в проекте TACIS (Европейский Союз) “Enterprise Restructuring Facility” (реструктуризация предприятий)
2007 получение Международной награды «Европейское качество»
2008 открытие первого пивомаркета сети «ТАНДЕМ плюс. Хорошее пиво»
2009 получение эксклюзивных прав на продажу Fast Beer (устройство беспенного розлива) производства компании С.Е.М. Италия по Украине
2011 разработка и внедрение принципиально новых Систем розлива, не требующих сервисного обслуживания и расходов на приобретение углекислоты
2012 разработка и начало выпуска систем быстрого розлива
2013 разработка и начало выпуска передвижных систем розлива
2014 расширение сети пивомаркетов «Тандем плюс»
2015 расширение сети пивомаркетов «Тандем плюс»
2016 открытие собственной мини-пекарни
2017 открытие крафтовой пивоварни Ale Point. Проведение интерактивного обучения для продавцов сети пивомаркетов «Тандем плюс»
2018

расширение сети — открытие 36 пивомаркета «Тандем». Ребрендинг


2019

победа на Всеукраинском конкурсе Hop Cup Ukraine Open Beer Awards. Золото за лучшего представителя в категории APA, «Ведьмы «Holliwell», Серебро в категории IPA, «Шерлок», Серебро в категории Stout and Porter, «Всадник без головы», Бронзу в категории Pale Lager, «Крылья Харькова».


2020

победа на Всеукраинском конкурсе Hop Cup Ukraine и Open Beer Awards, золото за лучшего представителя в категории Belgian Strong Ale «Король Леопольд», серебро в категории Pale Ale “Ведьмы Holliwell” , в категории Flavoured beer «Скрипач», в категории Wood beer «Айвенго», бронза в категории Stout and Porter «Всадник без головы» Открытие и аттестация своей лаборатории Открытие цеха розлива пива в бутылку. Увеличение ассортимента и продажа бутылочного пива.


 

Миссия Тандем.

Тандем помогает восстанавливать здоровье социума, создавая натуральное пиво. Мы заботимся о здоровье и красоте людей. Наша компания производит и реализует свежее пиво без консервантов и стабилизаторов в Харькове.

Тандем ценит время жителей и гостей Первой столицы. Тандем мобильных цифровых технологий и нашей команды – это минимум времени на получение заказа. 

Тандем варит пиво для царей. Наша компания является хранителем традиций и духовным правопреемником лучшей Харьковской пивоварни Игнатищева. Тандем изысканных вкусов истории нашего города и опыта мирового пивоварения – наше наследие быть законодателем вкусов.

Тандем объединяет друзей и дарит радость общения. Мы восстанавливаем душевную гармонию жителей города и гостей после тяжёлого рабочего дня.

 

Девиз Тандем.

 

Пивомаркеты Тандем.

Первый пивомаркет ТАНДЕМ был открыт в г. Харьков в 2008 году. Сегодня это современные магазины самообслуживания, предлагающие клиентам повышенный комфорт в совершении покупки, свободный доступ к товарам и расширенный ассортимент. Нашими партнёрами являются более 50 поставщиков качественных сортов пива, еды к пиву и сопутствующих товаров. 365 наименований «ТАНДЕМ-меню» предоставляют на каждый день новый вкус и уникальное настроение.

 

Для нас важно.

 

Наше предложение.

Представляем вам три наши линейки:

 

Наш ассортимент составлен и разработан основываясь не только на вкусовых предпочтениях, но и учитывая Ваше изменчивое настроение.

 1. Пиво – лагеры и эли; разливные и бутылочные
 2. Сидр – классический яблочный и сюрприз (Каждую неделю новый вкус)
 3. Вино – белое и красное; сухое, полусладкое, сладкое
 4. Крепкий алкоголь – коньяк и водка с разных стран
 5. Квас и лимонад
 6. Снеки из хлеба, чипсы и орешки
 7. Вяленая рыба и кальмары
 8. Живые раки, лангустины и креветки
 9. Сыры и мясо
 10. Атрибутика

 

Акции Тандем

Для любителей интересных вкусов, на основании закона о Зитологии, предлагаем постоянно действующую акцию «Тандем-меню».

Тандем меню покупай - скидку 15% получай.

 

 

Вам вже виповнилося
18 років?
Ви повинні бути повнолітнім,
щоб відвідати цей сайт.
Так Ні