Продаж оптом

російською мовою

Ми прагнемо бути кращою компанією в Україні і за її межами по втіленню виробничих проектів, які дозволяють « Гарне пиво робити ще краще». Ми дійсно дбаємо про просування бізнесу наших партнерів.

 

 

Наша пропозиція для оптових покупців, засноване на асортименті які пользуються підвищеним попитом у любителів пива і включає в себе групи товарів:

Діє гнучка система знижок.

Відпускні ціни устанавліваються окремо для кожного оптового покупця, з огляду на наступні фактори:

 1. Кеги
 2. Обладнання
 3. Механіки
 4. Умови оплати
 5. Обсяги
 6. Доставка

Для розуміння Вами наших аналогів на ринку ми готові провести дегустацію і екскурсію для Вас і Ваших співробітників, а також для Vip-клієнтів.

Для проведення дегустацій безпосередньо на точках, після укладення договору, перший місяць діє акція – третя кега або пляшка в подарунок.

З питань про укладення договору телефонувати за номером телефону: +380 50 364 11 23

 

русский язык

Мы стремимся быть лучшей компанией в Украине и за ее пределами по воплощению производственных проектов, которые позволяют «Хорошее пиво делать еще лучше». Мы действительно заботимся о продвижении бизнеса наших партнеров.

 

 

Наше предложение для оптовых покупателей, основанно на ассортименте которые пользуються повышенным спросом у любителей пива и включает в себя группы товаров:

Действует гибкая система скидок.

Отпускные цены устанавливаються отдельно для каждого оптового покупателя, учитывая следующие факторы:

 1. Кеги
 2. Оборудование
 3. Механики
 4. Условия оплаты
 5. Обьемы
 6. Доставка

Для понимания Вами наших аналогов на рынке мы готовы провести дегустацию и экскурсию для Вас и Ваших сотрудников, а также для Vip-клиентов.

Для проведения дегустаций непосредственно на точках, после заключения договора, первый месяц действует акция – третья кега или бутылка в подарок.

По вопросам о заключении договора звонить по номеру телефона: +380 50 364 11 23

Вам вже виповнилося
18 років?
Ви повинні бути повнолітнім,
щоб відвідати цей сайт.
Так Ні