РАКИ К ПИВУ КРЕВЕТКИ


російською мовою


Де купити раків до пива.

Незалежно від сезону завжди знаходяться любителі випити пиво з раками. Якщо з пінним все ясно, то раки залишаються для багатьох загадковим продуктом. У більшості країн світу пиво з раками займають окреме місце серед переліку кращих кулінарних тандемів. Справа вся в тому, що м'ясо раків соковите і ніжне, а пиво холодне.

Цінність раків в Київській Русі і в Радянському Союзі

Раки на Русі вважалися традиційної закускою під пиво. Продукт їли все від армійців до священиків. Аристократи з задоволенням додавали в свій раціон м'ясо раку. Селяни цілий рік розводили раків в дерев'яних бочках.

З приходом більшовиків, коли клас аристократів був практично знищений, незмінною залишилася любов до пива і раків. У Радянському Союзі виробляли величезна кількість видів пінного напою. Споживачам пропонували пити пиво охолодженим. Раків вважали головною закускою незалежно від сорту пива.

Як правильно варити раків до пива

Перш ніж почати варити раків переконайтеся в тому, що вони ще живі і не мають підозрілих дефектів. Приготований продукт повинен бути білого кольору з рожевим відтінком. Навесні рачье м'ясо найсмачніше в ньому міститься всього 0,5% жиру і 16% білка.

Для приготування раків знадобитися велика каструля. Класичні продукти, які додаються в процесі приготування - сіль, кріп і зелень. Кожен може привнести щось своє в рецептуру. Одного вірного рецепта, якому потрібно слідувати немає.

У багатьох магазинах сьогодні можна купити вже приготованих раків. Продукт упаковують в скляні банки і пластикові відра. Магазини, які торгують пивом на розлив, пропонують своїм покупцям дане ласощі.

Де купити раки до пива в Харкові з доставкою?

У мережі магазинів пива Тандем.

Яка ціна раки до пива в Харкові?

Від 14 гривень 25 копійок за 50 г живих раків.

 

Где купить раков к пиву.


Независимо от сезона всегда находятся любители выпить пиво с раками. Если с пенным все ясно, то раки остаются для многих загадочным продуктом. В большинстве стран мира пиво с раками занимают отдельное место среди перечня лучших кулинарных тандемов. Дело все в том, что мясо раков сочное и нежное, а пиво холодное.

Ценность раков в Киевской Руси и в Советском Союзе

Раки на Руси считались традиционной закуской под пиво. Продукт ели все от армейцев до священников. Аристократы с удовольствием добавляли в свой рацион мясо рака. Крестьяне круглый год разводили раков в деревянных бочках.

С приходом большевиков, когда класс аристократов был практически уничтожен, неизменной осталась любовь к пиву и ракам. В Советском Союзе производили огромное количество видов пенного напитка. Потребителям предлагали пить пиво охлажденным. Раков считали главной закуской независимо от сорта пива.

Как правильно варить раков к пиву

Прежде чем начать варить раков убедитесь в том, что они еще живы и не имеют подозрительных дефектов. Приготовленный продукт должен быть белого цвета с розоватым оттенком. Весной рачье мясо самое вкусное в нем содержится всего 0,5% жира и 16% белка.

Для приготовления раков понадобиться большая кастрюля. Классические продукты, которые добавляются в процессе готовки – соль, укроп и зелень. Каждый может привнести что-то свое в рецептуру. Одного верного рецепта, которому нужно следовать нет.

Во многих магазинах сегодня можно купить уже приготовленных раков. Продукт упаковывают в стеклянные банки и пластиковые ведра. Магазины, которые торгуют пивом на разлив, предлагают своим покупателям данное лакомство.

Если вам нужно:

 1. купить эль светлый пиво, переходите в соответствующий раздел
 2. купить эль темный пиво, переходите в соответствующий раздел
 3. купить лагер светлый пиво Lite Lager, переходите в соответствующий раздел
 4. купить лагер темный пиво DARK LAGER, переходите в соответствующий раздел
 5. купить крафтовое пиво, переходите в соответствующий раздел

 

Где купить раки к пиву в Харькове с доставкой?

В сети магазинов пива Тандем.

Какая цена раки к пиву в Харькове?

От 14 гривен 25 копеек за 50 г живых раков.

Поиск

 • Цена
  грн. - грн.
 • Вид
  0
Тиждень шари


Вам вже виповнилося
18 років?
Ви повинні бути повнолітнім,
щоб відвідати цей сайт.
Так Ні