ПИВО TOMATOS FRUIT GOSE ALE POINT BREWERY СВІТЛЕ НЕФІЛЬТРОВАНЕ 4° 0,5КГ

ПИВО  TOMATOS FRUIT GOSE ALE POINT BREWERY СВІТЛЕ НЕФІЛЬТРОВАНЕ 4° 0,5КГ
Стиль :

Fruit Gose;

Вид :

Нефільтроване, непастеризоване;

Смак :

Підсоленого томатного соку. Аромат: Стиглих томатів та прянощів (допускається наявність осаду);

Міцність :

4°;

Гіркота IBU :

10;

Густина :

11,5%;

Виробник :

ALE POINT Brewery;

Ціна за :

0,5 кг;

Телефон гарячої лінії :

0800-30-57-57;

32.00 грн.
Обьем тары

Історія сорта

Додавати в пиво різні натуральні добавки почали ще в минулому столітті, в Мексиці. Мічелада - союз пива і томатного соку, який так само відомий як "Червоне пиво", "Червоне око" або "Монтнана-мері" вже в США і Канаді. Спочатку використовували світлий лагер, але в 21 столітті все частіше почали використовувати базу на основі gose. На сьогодні стиль gose набирає все більше популярності серед пивоварів і любителів пива. Гозе - це традиційний німецький стиль пива спонтанного бродіння, смак якого визначають приємна освіжаюча кислота, сіль і пряні ноти від коріандру що дуже чудово поєднується зі смаком томатів. Гозе ідеально підсилює незвичайні смаки і аромати, тому він став одним з найпопулярніших стилів крафтового пивоваріння. На сьогодні Гозе по зростаючій популярності по істині можна назвати другою хвилею крафтової революції після IPA. З цього сорту починається наша лінійка Marginal 2021. Запитайте чому саме цей сорт? Що може бути більш неординарним як не змішати класичний німецький сорт пива з томатами? Вуаля саме томатний Gose є прикладом коли те що вчора було несподіваним і неймовірним поступово розширило рамки сприйняття і перетворило дикий експеримент в поки ще ексклюзив але не дичину. 
Таблиця характеристик: 
• Категорія: Особливе пиво
• Стиль: Fruit Gose; 
• Щільність: 11,5%; 
• Алкоголь: 4%; 
• Температура подачі: 6-18ºС; 
• Смак: Підсоленого томатного соку.
 • Аромат: Стиглих томатів та прянощів (допускається наявність осаду)
• Карбонізація: Висока; 
• Гіркота: IBU 10;

Смак пива 
Наливаємо пиво в келих не сильно охолодженим - так яскравіше проявляться його особливості. В першому носі відчуваємо аромат пряних стиглих томатів і прянощів. В келиху утворюється щільна стійка біла піна. Колір томатний, з невеликою мутністю. Хмелева гіркота не виражена. Смак підсолених пряних стиглих томатів. П'ється дуже легко, залишаючи на язиці досить тривалий томатно солоновато-пряний післясмак. 
В цілому - це прекрасний неординарний Ель, пиво верхового бродіння, здатний підняти настрій і підбадьорити після бурхливої вечірки. 
Їжа та пиво. З чим же краще подавати цей напій? Чудово підійдуть сири і морепродукти. Підходить як дижестив, цілком може подаватися після їжі. 
Для гурманів: Можна отримати вражаючі результати, якщо застосувати оригінальний підхід і приглушити сміливі смаки морепродуктів або сирів за допомогою Gose. Це пиво, ідеально підійде до піци.
Поради бувалого: Хто не любить піцу з сиром і томатним соком!

Але вечірка зі смачною сирною піцою та парою трійкою літрів Tomatoеs Gose буде найяскравішою і веселою.
 

Доставка
Самовывоз
Оплата
Рекомендуемые товары
Отзывы о товаре

Оставить отзыв

   
Просмотренные товары

Вам вже виповнилося
18 років?
Ви повинні бути повнолітнім,
щоб відвідати цей сайт.
Так Ні