ПИВО Віденське AMERICAN LAGER ALE POINT BREWERY СВІТЛЕ НЕФІЛЬТРОВАНЕ 4,2° 0,5КГ

ПИВО Віденське AMERICAN LAGER ALE POINT BREWERY СВІТЛЕ НЕФІЛЬТРОВАНЕ 4,2° 0,5КГ
Стиль :

Ameriсan Lager;

Вид :

Нефільтроване, непастеризоване;

Смак :

Солодка-зерновий; Аромат: Пряно-солодовий;

Міцність :

4,2°;

Гіркота IBU :

13;

Густина :

11%;

Виробник :

ALE POINT Brewery;

Ціна за :

0,5кг;

Телефон гарячої лінії :

0800 30 57 57;

26.00 грн.
Обьем тары

Любителям легкого світлого пива пропонуємо «Віденське» від пивоварні "Ale Point Brewery"

 

Характеристики: 
Стиль: American lager. Лагер низового бродіння; 
Щільність:  11%;
Алкоголь: 4.2%; 
Температура подачі: 2-3 ºС; 
Смак: Солодка-зерновий
 Аромат: Пряно-солодовий;
Карбонізація: Висока; 
Гіркота: IBU - 13; 
Виробник:"Ale Point Brewery", м.Харків;
А тепер приступимо до дегустації.
Пиво в келих наливаємо охолодженим до 4 °С. Колір солом'яний. Середня стійка піна. «Віденське» має пряно-солодовий і легкий хмільний аромат. Смак солодко-зерновий, нейтральний, з чистим свіжим фінішем. Хмелева гірчинка зовсім не виражена. Дуже легке тіло, висока карбонізація напою роблять його ідеальним для втамування спраги. 
За відчуттями- дуже легкий, м'який лагер, який хочеться пити. 
З чим вживати «Віденське»? Так просто можна пити для втамування спраги. Це легкий самодостатній продукт. Пара кухлів «Віденське» приємно освіжає спекотним літнім днем. Так як алкоголю в напої міститься дійсно небагато - його можна попивати весь день, відпочиваючи на рибалці або загоряючи на пляжі. «Віденське» просто створено для легких закусок. Історично у Всіх «Віденське» асоціюється з рибою, але тут можна внести корективи: крім ляща, плотви, судака або вугра, з «Віденським» чудово поєднуються бдюда з курки: крильця «баффало», стегенця гриль. Цей легкий, м'який лагер прекрасно доповнює смак імбиру, часнику, кінзи та інших яскравих прянощів. 
Для гурманів: Стейк з індички під сирним соусом відмінно доповнять освіжаюче пиво. 
Поради бувалого: Замовте дев'ять літрів «Віденське», купіть пару домашніх курей, розведіть веселе багаття - і порадуйте компанію близьких друзів пряним яскравим смаком Чохохбілі з освіжаючим лагером. 
Якщо ж у Вас немає часу і бажання готувати, або терміново потрібна легка доречна закуска до пива «Віденське», Ви можете відразу ж замовити до пива в мережі «Тандем плюс» курячі снеки «М'ясо до пива курка в'ялена 50 гр.», Курка по Діжонська до пива 50 гр, «М'ясо до пива курка Микулин сирокопчена 50 гр» 
Настрій: Лайт лагер виконує відмінно свою  роль саме влітку, коли спекотно і хочеться пити. "Віденське" - відмінне пиво для втамування спраги. І саме ця літня сутність лежить в його основі. По-перше, коли відчуваєш смак лайт лагера, тебе наповнює Сонце, молодість, радість і щастя. Саме з таким асортиментом зазвичай асоціюється подібний смак. Звідси приходять позитивні емоції. Тобто випиваючи лайт лагер "Віденське", Ви підсилюєте ту радість, якою наповнені. Літнє пиво в собі несе нотки незалежності, цілеспрямованості і імпульсивності. Так що якщо раптом потрібно прийняти будь-яке рішення, але не вистачає волі або імпульсу, випийте келих Ale Point "Віденське" і отримайте те, що Вам потрібно. У літнього пива є ще одна якість - воно наповнює сердечним теплом, якого іноді не вистачає в житті. Коли Ви вип'єте келих Ale Point "Віденське", Ви додасте собі теплоти в думках, що притягне до Вас багато позитивних людей для спілкування. Ось так "Віденське" може не тільки посилити радісні відчуття, а ще й послужить магнітом для чудового спілкування. Коли Вас здолає спрага, Ви завжди можете Купити пиво в Харкові з доставкою додому

Доставка
Самовывоз
Оплата
Рекомендуемые товары
Отзывы о товаре

Оставить отзыв

   
Просмотренные товары

Вам вже виповнилося
18 років?
Ви повинні бути повнолітнім,
щоб відвідати цей сайт.
Так Ні