ПИВО BRAUNI CHERRI OATMEAL STOUT ALE POINT BREWERY 0,5КГ

ПИВО BRAUNI CHERRI OATMEAL STOUT ALE POINT BREWERY 0,5КГ
Стиль :

Speical Oatmeal Stout;

Вид :

Нефільтроване, непастеризоване;

Смак :

Поєднання нот кави, шоколаду та вишні; Аромат: кави зі стиглою вишнею;

Міцність :

5,7%;

Гіркота IBU :

35;

Густина :

14,9%;

Виробник :

ALE POINT Brewery;

Ціна за :

0,5кг;

Телефон гарячої лінії :

0800-30-57-57;

41.00 грн.
Обьем тары

Історія.

Вперше слово стаут ​​для позначення пива було використане в 1820 році, компанією Гіннес для свого стаут-портера. Слід зазначити, що Гіннес варив пиво починаючи з 1759 року. Стаут на той час позначав міцний і ставився до будь-якого виду пива. Пізніше стаут ​​став асоціюватись тільки з портером і став синонімом темного пива.

Наприкінці XIX століття стаут ​​набув репутації лікувального, що зміцнює імунітет, і лікарі часто рекомендували його як засіб для відновлення здоров'я.

У 1920 році, після проведення великого дослідження, британські маркетологи з'ясували, що пінта портера чи стаута значно піднімає життєвий тонус людини. Темне пиво рекомендувалося до вживання не тільки здоровим людям, але й вагітним жінкам, а також донорам крові, які перебувають у після операційному періоді.

Стаут- один з найстаріших стилів пива, однак ідея додавати до нього солодощі і фрукти налічує всього декілька десятиліть, бо саме цей стиль пива як найбільше підходить до "солодких експериментів", бо при описуванні смаку цього пива першою асоціацією спадає шоколад та кава. Brownie cherry це ароматний зігріваючий фруктовий стаут з "вишенькою на торті".

 

Технологічний процес:

Для виробництва цього пива було використано чотири види різних солодів два з яких-карамельні які надають нашому стауту насичений аромат темного шоколаду. Для надання "округлості тілу" пива ми додали вівсяних пластівців. Два ароматні хмелі додають напою легкої гірчинки, але особливістю Brownie cherry є вишневе пюре, яке ми готували власноруч на пивоварні та додали при доброджуванні, щоб п'янкий аромат вишні максимально передався нопою. Чому саме вишня? Ми вважаємо щоця кислувато-солодка ягода є традиційною для українського народу,бо вона є однією з традиційних прикрас для шоколадних десертів.
Таблиця характеристик:

Стиль: Speical Oatmeal Stout
Щільність: 14.9%
Алкоголь: 5,7%
Температура подачі: 12-15ºС;
Смак: Поєднання нот кави, шоколаду та вишні
Аромат: Кави зі стиглою вишнею;

Карбонізація: Середня;

Гіркота: IBU 35;

Виробник: "Ale Point Brewery", м.Харків;

 

 

Приступимо до дегустації:
Наливаємо пиво у келих. Колір темний, майже чорний, непрозорий, смолистий. Піна велика, щільна та стійка.

Brownie Ч,ерри - це повнотілий, насичений вівсяний статут в якому поєднано смак чорного шоколаду з ароматом кави та доповненого смаком стиглої вишні, якої так не вистачає взимку.

З чим подавати?

Добре поєднується з морепродуктами , особливо з  устрицями. Також можна з витриманим сиром або навіть із шоколадними десертами

 

 

Доставка
Самовывоз
Оплата
Рекомендуемые товары
Отзывы о товаре

Оставить отзыв

   
Просмотренные товары

Вам вже виповнилося
18 років?
Ви повинні бути повнолітнім,
щоб відвідати цей сайт.
Так Ні