ПИВО HOPWIT AMERICAN WHEAT ALE POINT BREWERY 0,5КГ

ПИВО HOPWIT AMERICAN WHEAT ALE POINT BREWERY 0,5КГ
Стиль :

American Wheat

Вид :

Нефільтроване , непастеризоване

Смак :

М'який, пшенично-фруктовий з нотами хмелю І прянощІв. Аромат: хмеля та пшениці з нотами цитрусІв з фруктовим характером

Міцність :

4.7%

Гіркота IBU :

14

Густина :

12

Виробник :

Ale Point Brewery

Ціна за :

0,5

Телефон гарячої лінії :

0800305757

31.00 грн.
Обьем тары

Історія сорту.

Пшеничне пиво. За уявленнями сучасних істориків, Середньовічна Європа подарувала нам цю категорію пива. Германські племена варили ель, який був набагато світліше звичайного пива. Причиною було те, що пивовари додавали окрім ячменю - пшеницю, основу цього пива. Змішування пшениці і ячменю дало початок новому сорту пива - Weissbier (Вайсбір). Цей ель сильно виділявся серед темних сортів пива своєю легкістю і світлістю. Звідси й назва "weisse", тобто з німецької мови - біле. Якщо ж дивитися глибше, то традиція варити пшеничне пиво може бути віднесена в сиву давнину, коли перші сільгосп працівники стали займатися вирощуванням цих 2 культур. Унікальністю давньоєгипетського пива було додавання до ячменю і пшениці також ще одного інгредієнта, а саме фініків. Давньоєгипетська міфологія каже, що ми зобов'язані рецептом приготування пшеничного пива богу Осірісу. Якщо ж говорити про сучасність, про найвідоміші стилі пшеничного пива з Бельгії (witbier), з Німеччини (Weissbier), то варто згадати американську адаптацію білого пива – American Wheat. Мова йде про пшеничне пиво з чистішими дріжджами та великою кількістю хмелю. Даний стиль популяризував Widmer в середині 80-х років 20 століття.  Тож наша пивоварня зварила American Wheat “HOPWIT”, щоб ви змогли спробувати, порівняти та й обрати для себе фаворита в пшеничному пиві – класичний бельгійський сорт Witbier «П’яний монах», класика з Німеччини - Weissbier “Пшеничне” чи американська версія з додаванням хмелю American Wheat “HOPWIT”Особливості виробництва.

Для варіння нашої новинки з лінійки Marginal2021- HOPWIT ми взяли 3 різних солоду, один з яких - обсмажений ячмінний солод, що надає нашому пиву легкі нотки карамелі та в поєднанні з пшеничним солодом формує в нашому пиві солодову базу для хмелю. Охмеління HOPWIT заслуговує на окрему увагу. Для додання пиву того яскравого й незабутнього аромату, на холодному охмелінні ми використовували американський хміль Sabro. Для завершення картини американські дріжджі в процесі бродіння піднімають всі аромати солоду та хмелю посилюючи їх.


Таблиця характеристик:
• Категорія: Пшеничне
• Стиль: American Wheat
• Щільність: 12
• Алкоголь: 4.7%;
• Температура подачі: 6-10C;
• Смак: М'який,

пшенично-фруктовий  з нотами хмелю І прянощІв.
• Аромат: хмеля та пшениці з нотами цитрусІв з

фруктовим характером

• Карбонізація: помірна
• Гіркота: IBU 14


Смак пива
Наливаємо пиво в келих не сильно охолодженим - так яскравіше проявляться його особливості. В ароматі відчуваємо пшеничні тони, ноти цитрусів з фруктовим характером та приємні ноти хмеля. Колір глибокий мідний. Хмелева гіркота не виражена. Смак м’який, пшенично-фруктовий з нотами хмелю і прянощів.


Їжа та пиво. З чим же краще подавати цей напій? Пиво вийшло дуже насиченим та складним за смаком, тому їжу треба підбирати відповідно.  Чудово підійде напій відмінно поєднується з будь-якими морепродуктами (особливо гарні з цим пивом креветки), салатами, сиром і шинкою.

Для гурманів: спробуйте овочевий салат з шинкою і сиром фета. В поєднанні зі свіжим смаком нашого пшеничного елю вийде прекрасна легка вечеря.

 

Доставка
Самовывоз
Оплата
Рекомендуемые товары
Отзывы о товаре

Оставить отзыв

   
Просмотренные товары
Вам вже виповнилося
18 років?
Ви повинні бути повнолітнім,
щоб відвідати цей сайт.
Так Ні