ПИВО ПРИНЦЕСА ФИКЕ GOSE ALE POINT BREWERY СВІТЛЕ НЕФІЛЬТРОВАНЕ 4,9° 0,5КГ

ПИВО  ПРИНЦЕСА ФИКЕ GOSE ALE POINT BREWERY СВІТЛЕ НЕФІЛЬТРОВАНЕ 4,9° 0,5КГ
Стиль :

Gose;

Смак :

Баланс сіж сіллю та приємною кислинкою на фоні солодового профіля пива Аромат: Прянощів та морського бризу; 

Міцність :

4,9%;

Гіркота IBU :

10;

Густина :

12°;

Виробник :

AIE POINT Brewery;

Ціна за :

0,5кг;

Телефон гарячої лінії :

0800305757;

31.00 грн.
Обьем тары

Історія сорта 
Гозе (нім. Gose) Принцеса Фике - це традиційний німецький пшеничний ель, який варили більше 1000 років тому. Стиль Гозе отримав свою назву від річки Гозе, що протікає через місто Гослар, що в Німеччині. Дана місцевість знаменита своєю гірничою промисловістю, і з корисних копалин поклади солі тут були одними з найбагатших. Не дивно, що частина цієї солі розчинялася в місцевих ґрунтових водах, а солона вода в свою чергу використовувалася в процесі приготування пива. Протягом декількох століть Гозе займало чинну позицію на місцевому пивному ринку. А справді столицею Гозе з початку 19 століття і понині стало місто Лейпциг. Недалеко від Лейпцига розташувалося маленьке місто Цербст де підростала Софія Августа Фредеріка, маленька принцеса Фике. Майбутня імператриця всіх часів і народів Катерина Велика. При тому, що дівчина не встигне побачити багато міст, і саме Лейпциг на все життя стане зразком краси і порядку. А Гозе для неї стане прообразом кращого пива. Гозе завдяки своєму освіжаючому смаку і понині залишається улюбленим пивом найвідоміших правителів світу. На сьогодні Гозе по зростаючій популярності по істині можна назвати другою хвилею крафтової революції після IPA. 
Таблиця характеристик: 
• Категорія: Пшеничне пиво 
• Стиль: Gose; 
• Щільність: 12; 
• Алкоголь: 4,9%; 
• Температура подачі: 12-15ºС;
 • Смак: Баланс сіж сіллю та приємною кислинкою на фоні солодового профіля пива
• Аромат: Прянощів та морського бризу; 
• Карбонізація: Середня; 
• Гіркота: IBU 10; 
Смак пива 
Наливаємо пиво в келих не сильно охолодженим - так яскравіше проявляться його особливості. У першому носі відчуваємо легкі солодові і цітрусово- лимонні ноти, над якими домінує аромат морського бризу. В келиху утворюється щільна стійка біла піна. Колір солом'яний світлий, з невеликою мутністю. Хмелева гіркоту не виражена. Смак м'який, злегка терпкий, освіжаючий. Відчувається баланс хлібних солодощів та лимонної кислинки з фірмовою сухість властивою Гозе. П'ється дуже легко, залишаючи на язиці досить тривалий солоновато-пряний післясмак. 

В цілому - це прекрасний Ель, пиво верхового бродіння, в кращих традиціях німецького пивоваріння.

Їжа та пиво. З чим же краще подавати цей напій? Чудово підійдуть розсільні сири, морепродукти і біла риба. Підходить як дижестив, цілком може подаватися після їжі. 

Для гурманів: Можна отримати вражаючі результати, якщо застосувати оригінальний підхід і приглушити сміливі смаки морепродуктів або сирів за допомогою Gose. Це пиво, в свою чергу, зменшить жирність такої риби, як лосось і скумбрія. 

Поради бувалого: Хто ж не любить море і морепродукти!

Пару кілограм величезних лангустинів на грилі за улюбленим рецептом, - і, боюся, що два літри Gose замало буде! 

Настрій: Gose «Принцеса Фике» заспокоює, дарує відчуття невагомості, безтурботності,  чистоти і благополуччя. При періодичному споживанні, маєт заспокійливу дію сприяє виникненню почуття миру, незалежності і духовності. Якщо ви хочете навчитись контактувати з незнайомими людьми, бути в гармонії з оточуючими людьми, чітко висловлювати свої думки і емоції, то вам потрібен ковток другий Gose «Принцеса Фике».
 

Доставка
Самовывоз
Оплата
Рекомендуемые товары
Отзывы о товаре

Оставить отзыв

   
Просмотренные товары

Вам вже виповнилося
18 років?
Ви повинні бути повнолітнім,
щоб відвідати цей сайт.
Так Ні