ПИВО ПРИНЦЕСА ФИКЕ GOSE AIE POINT СВІТЛЕ НЕФІЛЬТРОВАНЕ 5° 0,5КГ

ПИВО ПРИНЦЕСА ФИКЕ GOSE AIE POINT СВІТЛЕ НЕФІЛЬТРОВАНЕ 5° 0,5КГ
Стиль :

Gose

Смак :

Смак - баланс хлібної солодощі та лимонної кислинки.  Аромат: Морського бризу.

Міцність :

5%

Гіркота IBU :

10

Густина :

12°

Телефон гарячої лінії :

0800305757

19.50 грн.

Таблиця характеристик: 
• Категорія: Пшеничне пиво 
• Стиль: Gose; 
• Щільність: 12; 
• Алкоголь: 5%; 
• Температура подачі: 6-10ºС;
 • Смак - баланс хлібної солодощі та лимонної кислинки. 
• Аромат: Морського бризу; 
• Карбонізація: Середня; 
• Гіркота: IBU 10; 


Смак пива 
Наливаємо пиво в келих не сильно охолодженим - так яскравіше проявляться його особливості. У першому носі відчуваємо легкі солодові і цітрусово- лимонні ноти, над якими домінує аромат морського бризу. В келиху утворюється щільна стійка біла піна. Колір солом'яний світлий, з невеликою мутністю. Хмелева гіркоту не виражена. Смак м'який, злегка терпкий, освіжаючий. Відчувається баланс хлібних солодощів та лимонної кислинки з фірмовою сухість властивою Гозе. П'ється дуже легко, залишаючи на язиці досить тривалий солоновато-пряний післясмак. 

В цілому - це прекрасний Ель, пиво верхового бродіння, в кращих традиціях німецького пивоваріння.

Їжа та пиво. З чим же краще подавати цей напій? Чудово підійдуть розсільні сири, морепродукти і біла риба. Підходить як дижестив, цілком може подаватися після їжі. 

Для гурманів: Можна отримати вражаючі результати, якщо застосувати оригінальний підхід і приглушити сміливі смаки морепродуктів або сирів за допомогою Gose. Це пиво, в свою чергу, зменшить жирність такої риби, як лосось і скумбрія. 

Поради бувалого: Хто ж не любить море і морепродукти! Пару кілограм величезних лангустинів на грилі за улюбленим рецептом, - і, боюся, що два літри Gose замало буде! 

Настрій: Gose «Принцеса Фике» заспокоює дарує відчуття невагомості безтурботності чистоти і благополуччя. При періодичному споживанні, маєт заспокійливу дію сприяє виникненню почуття миру, незалежності і духовності. Якщо ви хочете навчитись контактувати з незнайомими людьми, бути в гармонії з оточуючими людьми чітко висловлювати свої думки і емоції, то вам потрібен ковток другий Gose «Принцеса Фике».

Доставка
Самовывоз
Оплата
Рекомендуемые товары
Отзывы о товаре

Оставить отзыв

   
Просмотренные товары
Вам уже исполнилось
18 лет?
Вы должны быть совершеннолетним,
чтобы посетить этот сайт.
Да Нет