ПИВО ЖИГУЛІВСКЕ ORIGINAL AMERICAN LAGER ALE POINT BREWERY СВІТЛЕ НЕФІЛЬТРОВАНЕ 4,2° 1Л

ПИВО ЖИГУЛІВСКЕ ORIGINAL AMERICAN LAGER ALE POINT BREWERY СВІТЛЕ НЕФІЛЬТРОВАНЕ 4,2° 1Л
Стиль :

Original Ameriсan Lager

Колір :

Світле

Вид :

Нефільтроване, непастеризоване

Міцність :

4,2°

Гіркота IBU :

13

Густина :

11%

Країна :

Україна

Виробник :

ALE POINT Brewery

Ціна за :

пл.1л

Телефон гарячої лінії :

0800 30 57 57

44.00 грн.

Любителям легкого світлого пива пропонуємо «Жигулівське original» від пивоварні "Ale Point Brewery"

Історія

Рецепт лагера «Жигулівське original» був створений на базі оригінального рецепту від 1935 року, розроблений фахівцями ВНДІ пивоварної та виноробної промисловості в місті Москва. Спочатку цей вид пива розроблявся на базі рецептури «Віденського лагера», проте виробництво віденського солоду в СРСР було практично згорнуто і використовувався, в основному, світлий солод пільзенського типу (Pilsen). В результаті отримали найпопулярніший напій в союзі. Келих пива після роботи була нормою і не вважалася чимось ганебним. Варили «Жигулівське» більш ніж на 700 заводах. На кожній вулиці можна було побачити бочку з чотирма заповітними буквами: «ПИВО». Саме тому, що «Жигулівське» історично вписалось в культурні традиції відпочинку, Наші Пивовари створили рецепт лагера «Жигулівське original» з настільки дорогим серцю і знайомим смаком.
Для виробництва пива Жигулівське ми використовуємо базовий світлий ячмінний Український солод. Два світлих карамельних солода з України і звичайно Віденський солод згідно оригінальної рецептури. Всі ці солоди в сумі надають пиву оригінальний пряно солодовий аромат і солодко зерновий смак. Для легкої хмільної ароматики ми використовуємо німецький хміль. Лагерні дріжджі максимально зброджують сусло і надають пиву дріжджові аромати притаманні лагерам. Відварочний спосіб затирання робить наше пиво ще солодшим і м'яким. Дуже складно зберегти один і той же смак пива. Для контроля якості і більш правильної роботи з пивом ми запустили на виробництві лабораторію. Саме лабораторія дозволяє нам зберегти якість і смак пива. Не кожна крафтова пивоварня може похвалитися своєю лабораторією.

Характеристики: 
Стиль: American lager. Лагер низового бродіння; 
Щільність: 0,11;
Алкоголь: 4.2%; 
Температура подачі:3-5 ºС; 
Смак: Солодко-зерновий;
 Аромат: Пряно-солодовий;
Карбонізація: Висока; 
Гіркота: IBU - 13; 
Виробник:"Ale Point Brewery", м.Харків;
А тепер приступимо до дегустації.
Пиво в келих наливаємо охолодженим до 4 °С. Колір солом'яний. Середня стійка піна. «Жигулівське Оriginal» має пряно-солодовий і легкий хмільний аромат. Смак солодко-зерновий, нейтральний, з чистим свіжим фінішем. Хмелева гірчинка зовсім не виражена. Дуже легке тіло, висока карбонізація напою роблять його ідеальним для втамування спраги. 
За відчуттями- дуже легкий, м'який лагер, який хочеться пити. 
З чим вживати «Жигулівське Оriginal»? Так просто можна пити для втамування спраги. Це легкий самодостатній продукт. Пара кухлів «Жигулівського» приємно освіжає спекотним літнім днем. Так як алкоголю в напої міститься дійсно небагато - його можна попивати весь день, відпочиваючи на рибалці або загоряючи на пляжі. «Жигулівське Оriginal» просто створено для легких закусок. Історично у Всіх «Жигулівське» асоціюється з рибою, але тут можна внести корективи: крім ляща, плотви, судака або вугра, з «Жигулівським» чудово поєднуються бдюда з курки: крильця «баффало», стегенця гриль. Цей легкий, м'який лагер прекрасно доповнює смак імбиру, часнику, кінзи та інших яскравих прянощів. 
Для гурманів: Стейк з індички під сирним соусом відмінно доповнять освіжаюче пиво. 
Поради бувалого: Замовте дев'ять літрів «Жигулівського Оriginal», купіть пару домашніх курей, розведіть веселе багаття - і порадуйте компанію близьких друзів пряним яскравим смаком Чохохбілі з освіжаючим лагером. 
Якщо ж у Вас немає часу і бажання готувати, або терміново потрібна легка доречна закуска до пива «Жигулівське Оriginal», Ви можете відразу ж замовити до пива в мережі «Тандем плюс» курячі снеки «М'ясо до пива курка в'ялена 50 гр.», Курка по Діжонська до пива 50 гр, «М'ясо до пива курка Микулин сирокопчена 50 гр» 
Настрій: Лайт лагер виконує відмінно свою  роль саме влітку, коли спекотно і хочеться пити. "Жигулівське original" - відмінне пиво для втамування спраги. І саме ця літня сутність лежить в його основі. По-перше, коли відчуваєш смак лайт лагера, тебе наповнює Сонце, молодість, радість і щастя. Саме з таким асортиментом зазвичай асоціюється подібний смак. Звідси приходять позитивні емоції. Тобто випиваючи лайт лагер "Жигулівське original", Ви підсилюєте ту радість, якою наповнені. Літнє пиво в собі несе нотки незалежності, цілеспрямованості і імпульсивності. Так що якщо раптом потрібно прийняти будь-яке рішення, але не вистачає волі або імпульсу, випийте келих Ale Point "Жигулівське original" і отримайте те, що Вам потрібно. У літнього пива є ще одна якість - воно наповнює сердечним теплом, якого іноді не вистачає в житті. Коли Ви вип'єте келих Ale Point "Жигулівське", Ви додасте собі теплоти в думках, що притягне до Вас багато позитивних людей для спілкування. Ось так "Жигулівське original" може не тільки посилити радісні відчуття, а ще й послужить магнітом для чудового спілкування. Коли Вас здолає спрага, Ви завжди можете Купити пиво в Харкові з доставкою додому.

 

Доставка
Самовывоз
Оплата
Рекомендуемые товары
Отзывы о товаре

Оставить отзыв

   
Просмотренные товары
Вам вже виповнилося
18 років?
Ви повинні бути повнолітнім,
щоб відвідати цей сайт.
Так Ні